«OYO FASHION, group firmaları ile birlikte, e-ticaret sitelerine ürün tedariği yapan, uluslararası bir yapıdır»
Genç ve dinamik iki tekstil mühendisi tarafından kurulan OYO Fashion, uzun yıllar boyunca dünya pazarlarındaki satış&pazarlama deneyimi ile Türkiye pazarındaki geniş tedarikçi ve ürün ağını birleştirerek, yaklaşık 35 ülkeye ihracat yapar durumdadır.

Bayan giyim, erkek giyim, mobilya, ev dekorasyonu, aksesuar, ayakkabı, çanta ve aktif spor giyim kategorilerinde satş yapan, USA, EU, Asya ve Uzakdoğu pazarındaki mevcut e-ticaret sitelerine ürün tedariği yapmaktayız. Bu amaçla, gerekli tüm ürün görsel ve bilgilerinin sağlanması ve tedarikçinin deposundan, müşterilerimizin ilgili ülkelerdeki deposuna kadar tüm lojistik, ihracat/ithalat operasyonları tarafımızdan sağlanmaktadır.

OYO Fashion Design House : Müşterilerimizden gelen trend analizleri, pazarlardaki gözlemlerimizi ve çeşitli yan etkenlerden gelen bilgileri harmanlayarak, sürekli olarak yeni ürün geliştirmek amacıyla, OYO FASHION bünyesinde oluşturulmuş tasarım birimidir. koleksiyonlarımızı www.oyoconcept.com adresinden görebilirsiniz.

Yurtdışı ofislerimiz :
* OYO Trading LLC (ABD) : detaylı bilgi için www.oyotrading.com sitemizi ziyaret debilirsiniz.
* ROOMBIRD GmbH (Almanya) : detaylı bilgi için www.roombird.de sitemizi ziyaret debilirsiniz.

Wholesale Distributers

Retail Stores

Flash Sale Websites

Online Market Places