DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ - Tüm dünyada her geçen gün artan online ticaret hacmi ve tüketim şekillerinin değişmesi, firmaların yeni gelişen satış sistemlerine hızlıca entegre olmaları zorunluluğunu doğurmuştur.

Baş dödürücü hızla gelişen ve büyüyen online satış sistemleri içerisinde yer almak ve başarılı olmak için firmaların bakış açılarını odaklamaları gereken alanlar ve bu alanlarda uzmanlaşmış personel ihtiyacı en başta gelen konular haline gelmiştir.

Oyo Fashion olarak yaklaşık 6 yıldır, dünyanın en önde gelen online satış kanallarında ve 30 dan fazla ülkede satış yapmaktayız. Süreç içerisinde devamlı öğrenip gelişirken, bu yeni satış sisteminin kendi içindeki sorunlarını ve bu sorunların ihtiyaç duyduğu konumlanmayı ve çözüm sistemlerini de ilk elden deneyimlemiş bulunmaktayız.

Türkiye’deki değerli markalarımızın ve girişimcilerimizin bu yeni satış sistemi içerisinde başarılı olmaları için gerekli dönüşümü gerçekleştirirken ihtiyaç duyacakları en doğru bilgileri ve stratejik yönlendirmeleri alabileceklerı güvenilir, şeffaf ve deneyimli iş ortağı ihtiyacı bariz şekilde ortaya çıkmıştır.

Oyo Fashion olarak, oluşan bu ihtiyaç noktasında, siz değerli markalarımıza ve girişimcilerimize ihtiyaç duydukları desteği vermek adına, deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Wholesale Distributers

Retail Stores

Flash Sale Websites

Online Market Places